Spoznajte nás

Viac ako 6000 overenych a vyskusanych receptov z česka a slovenska

Najlepšími pozbierane a vyskusane recepty. Nájdete tu veľa lahôdok, od sladkých maškŕt až po mäsité dobroty. Ak máte vlastné recepty s vlastnými fotkami, zasielajte nám ich na mail admin@najrecept.sk

Každý deň tu nájdete nové sezónne recepty, vďaka ktorým bude varenie zábavou. Stránka je určená začiatočníkom alebo aj pokročilým kuchárom, ktorí chcú svoje varenie zdokonaliť. Receptový web najrecept funguje od roku 2020 a spolu na sociálnych sieťach tvoria fanúšikovia takmer pol miliónovú základňu. Nájdete tu cez 6000 receptov. Recepty sú rozdelené do priehľadných kategórií. Na webe si môžete prezrieť aj najúspešnejšie recepty za posledný týždeň, mesiac alebo celý čas.

Prečo sa registrovat?

Vďaka registrácii si môžete obľúbené recepty ukladať do kuchárky, aby ste na nich neskôr nezabudli a mohli podľa nich pripraviť obľúbené jedlo. Registráciou získate aj možnosť nahrávať vlastné recepty, z ktorých tie najlepšie vyberáme a nahadzujeme na naše sociálne siete. Vďaka tomu máte možnosť ukázať váš recept veľkému počtu návštevníkov.

Sme na socialnych sieťach

Nájdete nás aj na sociálnych sieťach. Na našom facebooku môžete sledovať video recepty, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme.

Najnovšie recepty

Každý deň tipy na chutný chod pre celú rodinu

Viac receptov