Najzdravšie fitness pusinky, pripravené z 2 surovín

Recept Najzdravšie fitness pusinky, pripravené z 2 surovín

Pridal: Karambola, 25.10.2020

Kategorie: Zdravé recepty, Fitness

FOTKA OD VÁS
Vyskúšal/a si recept?
Nahraj fotku a pochváľ sa
PRIDAŤ FOTKU

Bez cukru, bez múky a hlavne iba z DVOCH surovín, ktoré máte iste doma po ruke. Neverila som, že niečo z toho bude, ale bolo.

FOTKA OD VÁS

Pridal: Karambola, 25.10.2020

Kategorie: Zdravé recepty, Fitness

SUROVINY

4 ksbielok
150 gkokos
podľa potrebymed alebo iné sladidlá (stévia, ...)

POSTUP PRÍPRAVY

TLAČULOŽIŤ
  1. Neverila som, že niečo z toho bude, ale bolo. Vynikajúce kokosové pusinky, bez cukru, ktoré sa mi rozplývali na jazyku. Milujem kokos, preto z taniera zmizli za pár minút. Pár som zdobila kokosovým olejom, do ktorého som pridala lyžičku kakaa, ale nestihla som dozdobiť všetky, pretože som pri tom papala a zrazu nebolo nič :D
  2. Bielky som vyšľahala do tuhej peny spolu so sladidlom (môžete pridať aj práškovú stéviu alebo iné sladidlá, alebo môžete robiť bez sladidla, mne chutili i bez). Postupne vareškou primiešame po častiach kokos.
  3. Na plech vyložený papierom na pečenie ukladáme pusinky (ja som použila jednu časť z formičky na lúhovanie sypaného čaju, preto ich mám rovnaké a pekné), ale môžete použiť aj lyžičku alebo inú formičku.
  4. Plech vložíme do rúry a pečieme pri 180 stupňov cca 12 minút - záleží na tom, aké veľké a hrubé ich na plech navrstvíme. Vrch má byť pekne do zlata. Môžete pridať aj menej kokosu, budú vnútri vláčnejšie, ale mne chutili aj také.
PODEĽTE SA O RECEPT S OSTATNÝMI
INŠPIRÁCIA NA KAŽDÝ DEŇ
KOMENTÁRE K RECEPTU
Odpovedáte na komentár uživateľa zrušiť