Pozrite si ako sa vyrába mrazená pizza vo veľkovýrobe

Pozrite si ako sa vyrába mrazená pizza vo veľkovýrobe

 

Dnešný svet je plný mrazených polotovarov, ktoré si mnohí z našich rodičov ani nevedeli predstaviť. Tieto sú poväčšine nezdravé a ich príprava veľmi pochybná.

Pizza je jedným z obľúbených a často kupovaných potravín. No viete ako sa vôbec taká mrazená pizza vyrába a akým procesom prechádza? Po zhliadnutí tohto videa budete premýšľať či je úžasne vedieť pripraviť takéto množstvo pomocou rôznych technológii tak rýchlo alebo je to znechuťujúce, pretože sa vytratilo čaro, ktoré vzniká pri príprave jedla s láskou a radosťou.

Mňa presvedčilo o tom, že mrazené polotovary ako je pizza vynechám tak ako doteraz v nákupnom zozname a radšej si pizzu či jedlo objednám z dobrej reštaurácie, prípadne si toto jedlo pripravím doma.  Falošne vyzerajúca omáčka a suroviny, o ktorých človek ani nevie odkiaľ môžu pochádzať – to je mrazená pizza, ktorá stojí tak málo, ušetrí čas a preto jej stále dáva veľa ľudí prednosť  napriek tomu, že je to kôpka umelých prísad v jednom celku.

 

K vareniu a pečeniu ma priviedli moje staré mamy, keď mi počas prázdnin strávených v ich prítomnosti dovolili asistovať v kuchyni a pod ich dohľadom som ako malé dieťa mohla skúšať upiecť jednoduché koláčiky či uvariť jednoduché jedlá. Vôňa kuchyne pri vypekaní či varení je mojim príjemným oddychom, ktorého výsledkom je (takmer) vždy niečo jedlé ;-) Ak máte chuť ma kontanktovať, spravte to adrese katka@najrecept.sk

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *