VideoRecept | Pomarančovo-mätová zmrzlina

Zdieľajte recept

VideoRecept | Pomarančovo-mätová zmrzlina

By 28. jún 2015

 Neodmysliteľnou súčasťou letných dní je zmrzlina. Každým rokom zmrzlinári vymýšľajú nové a nové kombinácie a my nechceme ostať pozadu. Prípravu domácej jahodovej zmrzliny sme vám predstavili. V tomto videorecepte sme zvolili kombináciu pomaranča a sviežej mäty, ktorú v týchto dňoch nájdeme skoro v každej druhej záhradke. 

Mäta je jedna z najlepších byliniek na osvieženie. Stačí ak ju umyjete, jemne pošúchate alebo potlačíte v mažiari, pridáte nakrájaný citrón, zalejete vodou a dáte do chladničky. Inú vodu už piť nebudete :)

Príprava domácej zmrzliny je veľmi jednoduchá. V tomto videu sme na prípravu použili mixér od spoločnosti Delimano - Utile Power Blender s výkonom 350 W, vďaka ktorému sa všetky suroviny rýchlo premenili na hladký krém.

S týmto mixérom si poradí každý. Jeho výkon sa postará a mixovanie mäkkého i tvrdého ovocia, dokonca aj ľadu. Jeho odnímateľná časť zaručí jednoduché čistenie a vďaka viečku na nádobe s objemom 1 liter môžeme nápoj či krém ľahko uskladniť v chladničke.

Mixér Delimano zakúpite tu: Mixér Utile Power Blender

VideoRecept | Mango-banánové smoothie

 

 

 

 

Ingrediencie

Postup prípravy

Celý postup si pozrite v našom videu.

  1. Do mixéra dáme jemný tvaroh.
  2. Pridáme šľahačkovú smotanu a rozmixujeme.
  3. Potom pridáme pomarančovú šťavu, mätu a pomarančovú kôru.
  4. Necháme spolu rozmixovať na krém.
  5. Nalejeme do formičiek a dáme schladiť aspoň na 2 hodiny do mrazničky.

 


1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>