Zbierka 57 nádherných tort, ktoré vám vyrazia dych. Nechajte sa inšpirovať na tie najkrajšie jedlé "umelecké" diela, ktoré vytvára naša fanúšička Janka.

Recept Zbierka 57 nádherných tort, ktoré vám vyrazia dych. Nechajte sa inšpirovať na tie najkrajšie jedlé "umelecké" diela, ktoré vytvára naša fanúšička Janka.

Pridal: NajLucka, 22.4.2021

Kategorie: Torty, Slané torty, Múčniky, Dezerty, Tipy a triky

FOTKA OD VÁS
Vyskúšal/a si recept?
Nahraj fotku a pochváľ sa
PRIDAŤ FOTKU

Čo by som tak o sebe povedala: k pečeniu tort som sa dostala pred 13ti rokmi vďaka internetu a tortovým diskusiám. Nás, tortových nadšencov, bolo vtedy pár a navzájom sme si radili. Piekla som pre rodinu a neskôr aj pre svoje kamarátky a známe. Torty ma bavia, ale aj stresujú zároveň. Je to ale koníček, bez ktorého si už asi svoj život neviem predstaviť. Autor: Janka Tichá

FOTKA OD VÁS

Pridal: NajLucka, 22.4.2021

Kategorie: Torty, Slané torty, Múčniky, Dezerty, Tipy a triky

Narodeniny, meniny, oslavy nového roku, silvester, Vianoce, Veľká noc, či iné špeciálne dni sa nesmú zaobísť bez sladkého pokušenia. Hlavne narodeniny a svadby. To sú dni, kedy sa obzeráme za krásnymi sladkými dobrotami, aby sme pohostili našich hostí. Ak nevieme piecť my, hľadáme dobrú pekárku alebo pekára, aby nám upiekol napríklad aj tématickú tortu. Určite sa oslávenec, nevesta alebo ženích poteší krásnej torte, na ktorej sfúkne sviečku a popraje sebe alebo iným niečo pre šťastie. Čokoládová, oriešková, kokosová, so slaným karamelom alebo ovocná - marhuľová, jahodová, banánová alebo malinová, no možností je veľa. Každému čo chutí. Nedávnym hitom boli nahé torty, bez poťahovej hmoty, ale stále sa vraciame k poťahovej cukrovej hmote či marcipánu. Šikovné ruky našej fanúšičky Janky dokážu vytvoriť nádherné torty, ktoré sú hotovým umeleckým dielom. Pozrite sa na jej prácu a zhodnoťte sami. Čo to o sebe nám prezradila aj sama.

"Čo by som tak o sebe povedala: k pečeniu tort som sa dostala pred 13ti rokmi vďaka internetu a tortovým diskusiám. Nás tortových nadšencov bolo vtedy pár a navzájom sme si radili. Piekla som pre rodinu a neskôr aj pre svoje kamarátky a známe. Torty ma bavia, ale aj stresujú zároveň. Je to ale koníček, bez ktorého si už asi svoj život neviem predstaviť. "

1. Aktovka

, krok 1

2. Ariell

, krok 2

3. Basketbalový kôš

, krok 3

4. Becherovka

, krok 4

5. Psík

, krok 5

6. Čierny pruh

, krok 6

7. Čokoládová s ovocím

, krok 7

8. Divoké kačice

, krok 8

9. Gekon 

, krok 9

10. Harmonika

, krok 10

PODEĽTE SA O RECEPT S OSTATNÝMI
INŠPIRÁCIA NA KAŽDÝ DEŇ
KOMENTÁRE K RECEPTU
Odpovedáte na komentár uživateľa zrušiť