NajRecept.sk Sviatočné pečenie Narodeniny Jednohubky Lenivá párty pizza z pečiva pripravená za pár minút
Lenivá párty pizza z pečiva pripravená za pár minút
Recept Lenivá párty pizza z pečiva pripravená za pár minút
Vyskúšali ste recept?
Pridajte svoju fotku a pochválte sa
Karambola Karambola    ·   21.10.2020

Lenivá párty pizza z pečiva pripravená za pár minút

Veľmi jednoduchá pochúťka, ktorú viete pripraviť na párty. Ja som toto rýchle občerstvenie pripravovala pre hostí na oslavu narodenín. Najskôr som myslela, že pripravím klasickú pizzu, ale nakoniec ma manžel presvedčil, že radšej nie. Tak som premýšľala nad inou variantou, bez kysnutého cesta a prišla som na túto lenivú plnenú bagetu na štýl pizze. Každý si môže pridať rôzne suroviny, ja som na jednu dala syr, farebnú papriku, salámu a na druhú som dala šampiňóny, cibuľu, papriku, salámu a čierne olivy. Bolo to super, každý si pochutnal. Autor: Karambola

Suroviny
bageta
paradajkový základ
tvrdý syr
saláma
olivy
šampiňóny
paprika
pizza korenie
čierne olivy
cibuľa
Postup receptu
Vytlačiť
  1. Najlepšie je použiť veľké francúzske bagety alebo menší sendvič. Bagetu prekrojíme na polovicu, vnútro jemne prstami zatlačíme dovnútra, aby sme mali kde naskladať syr a ostatné suroviny.
  2. Pečivo potrieme paradajkovým základom (omáčkou alebo kečupom), navrstvíme na hrubom strúhadle nastrúhaný syr a poukladáme ďalšie suroviny - na drobno nakrájanú cibuľu, huby, papriku, olivy, salámu, ...
  3. Takto pripravené pizza bagety preložíme na papierom vyložený plech na pečenie a dáme zapiecť do vopred vyhriatej rúry. Pečieme pri teplote 200 stupňov cca 15 - 20 minút. Záleží na rúre, preto sledujeme.
  4. Nakrájame na plátky a môžeme podávať. Sú to ako keby jednohubky alebo mini pizze, ktoré si každý vezme do ruky a papá.
Komentáre k receptu
Odpovedáte na komentár uživateľa zrušiť
Přidať komentár