Nočný kráľ zo seriálu ,,Hra o tróny” vytesaný do melóna

Nočný kráľ zo seriálu ,,Hra o tróny” vytesaný do melóna

 

Meloniostriphobia je strach z melónov. Nikdy sme nevedeli, že takýto strach môžeme mať, kým sme neuvideli tvár nočného kráľa z Game of Thrones (Hra o tróny) vytesaného do melóna.

Strašidelné stvorenie je dielom Valeriana Fatica, talianskeho sochára, ktorý je dobre známy jeho detailnými rezbárskymi prácami z ovocia, zeleniny a niekedy dokonca syrov. Táto rezbárska práca trvala 18 hodín. Nižšie nájdete aj video, ktoré bolo zobrazené už takmer 130 000 krát na Youtube. Valeriano si prvýkrát uvedomil, že má dar pre vyrezávanie v roku 2011 pri práci v jeho rodinnej reštaurácii “La Roccia” v Oratino. Začal vyrezávať melóny pre bufety a neskôr si vytvoril kanál YouTube s názvom Valeriano Fatic – Fruit Carver. V súčasnej dobe má cez 16 000 predplatiteľov a jeho videá boli videné takmer 4.000.000 krát. Klobúk dole.

Varerian si jednoznačne zaslúži obdiv.

 

Nočný kráľ
Nočný kráľ
Nočný kráľ
Nočný kráľ
Nočný kráľ
Nočný kráľ
Nočný kráľ

 

Video

Zdroj: boredpanda

Nikdy ma nebavilo varenie a pečenie tak ako teraz. Dospievaním sa človek mení a nachádza nové hodnoty. Mám rada ten pocit, keď sa mi podarí pre svojich blízkych prichystať maškrtu, ktorej sa nevedia dojesť. A keďže viem, že záľubu v pečení a varení nemám iba ja, rada sa s vami podelím o moje experimenty.

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *