Levanduľové sušienky

Levanduľové sušienky

By 22. septembra 2016

Sušienok nikdy nie je dosť. Do môjho ,,levanduľkova" pribudol ďalší príspevok vo forme týchto sušienok. Po levanduľovom sirupe, levanduľovej zmrzline a levanduľovej pene sa repertoár na mojom blogu rozširuje o tieto skvelé maslovo-levanduľové sušienky. Voňajú a aj chutia po levanduli. Nie každý má rád chuť levandule, ale tí, ktorí ju milujú si na týchto sušienkach určite pochutia.

Ingrediencie sú na cca 25 ks.

 

Ingredients

Instructions

  1. Všetky suroviny spracujeme na cesto.
  2. Zabalíme ho do fólie a necháme odpočinúť v chladničke 30 minút.
  3. Cesto rozvaľkáme na pomúčenej doske na hrúbku asi 3 mm a vykrajujeme 4-5 cm kolieska.
  4. Pečieme na plechu vyloženom papierom na pečenie pri teplote 180 °C asi 8 minút iba do chvíle, keď kraje jemne začínajú ružovieť.
  5. Necháme vychladiť. Pi upečení sú chrumkavé, časom zmäknú.

Dobrú chuť.
levandulove-susienky2

levandulove-susienky3

Print

Som Slovenka momentálne žijúca v Anglicku. Prostredníctvom svojho blogu http://adkas-tastyfood.blogspot.sk/ by som sa chcela s Vami podeliť o svoje poznatky, zážitky, skúsenosti nielen z oblasti kulinárskej, ale aj zo života nášho každodenného. Rada si pochutnám na dobrom jedle a veľmi rada si ho pripravujem sama. Svoju lásku k vareniu a pečeniu som zdedila po svojej mamke a babke. Na mojom blogu nájdete recepty staršieho aj novšieho data pochádzajúce z rôznych zdrojov, ale zaručene mnou odskúšané. Verím, že u mňa naájdete inšpiráciu, strávite tu prijemne chvíle a opätovne ma poctíte svojou návštevou.


Môj blog: www.adkas-tastyfood.blogspot.sk

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *