Šalát s grilovaným Halloumi

Šalát s grilovaným Halloumi

By 30. decembra 2015

Boli sme sa najesť v jednej reštaurácii na Heatrowe a veľmi sa zapáčil tento jednoduchý šalát. Urobila som v ňom malú zmenu a namiesto zeleného hrášku som pridala cherry paradajky a rukolu som zamenila za ľadový šalát.

Je to jednoduchá záležitosť, rýchla na prípravu a dobre zasýti.

 

Ingredients

Instructions

  1. Halloumi narežeme na plátky a ugrilujeme na panvici.
  2. Na tanier uložíme zelený šalát.
  3. Na to uložíme na plátky narezanú cibuľu, mrkvu nastrúhanú na tenké plátky (poslúži dobre škrabka na zeleninu), paradajky nakrájané na štvrťky a ugrilované halloumi.
  4. Poprášime čerstvo mletým čiernym korením, pokvapkáme olivovým olejom a nakoniec posypeme píniovými orieškami opečenými na suchej panvici.
  5. Šalát podávame s opečenou bagetou.

 

Šalát s grilovaným Halloumi

Print

Som Slovenka momentálne žijúca v Anglicku. Prostredníctvom svojho blogu http://adkas-tastyfood.blogspot.sk/ by som sa chcela s Vami podeliť o svoje poznatky, zážitky, skúsenosti nielen z oblasti kulinárskej, ale aj zo života nášho každodenného. Rada si pochutnám na dobrom jedle a veľmi rada si ho pripravujem sama. Svoju lásku k vareniu a pečeniu som zdedila po svojej mamke a babke. Na mojom blogu nájdete recepty staršieho aj novšieho data pochádzajúce z rôznych zdrojov, ale zaručene mnou odskúšané. Verím, že u mňa naájdete inšpiráciu, strávite tu prijemne chvíle a opätovne ma poctíte svojou návštevou.


Môj blog: www.adkas-tastyfood.blogspot.sk

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *