Súťaž | Si výhercom extraktora živín Nutribullet od Delimano?

Súťaž | Si výhercom extraktora živín Nutribullet od Delimano?

 

Súťaž | Si výhercom extraktora živín Nutribullet od Delimano?

Portál NajRecept.sk v spolupráci s Delimano pripravil súťaž o skvelý extraktor živín Nutribullet 600 W v hodnote 119,90 €.  Do súťaže sa mohli zapojiť všetci, ktorí v období od 24. júna 2015 do 05.júla 2015 správne odpovedali na jednoduchú otázku o extraktore živín Nutribullet 600 W.  Do súťaže sa celkovo zapojilo 568 súťažiacich.

Výhercu sme vyžrebovali 6. júla , ktorým sa stala trebelexia@gmail.com


Výhercovia
 

Šťastného výhercu sme kontaktovali cez registračný e-mail. Výherovi srdečne gratulujeme a výhru mu pošleme na jeho adresu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže!

 
Súťaž | Poznáme  výhercu extraktora živín Nutribullet od Delimano

NutriBullet má silu uvoľniť skryté živiny vo vnútri jedla, ktoré jeme! Mnohé zo základných prvkov v našej strave nedokážeme získať prostredníctvom samotného odšťavovania, mixovania ani žuvania. Pre prístup k super živinám – fytonutrientom – nachádzajúcim sa vo vnútri semiačok, šupiek a stopiek konzumovaných potravín je potrebné suroviny úplne rozdrviť. Tak z nich získame podstatne viac živín, ako keby sme jedli to isté jedlo nespracované.

Revolučný extraktor živín so špeciálnou konštrukciou, jedinečnou extrakčnou čepeľou a silným výkonom Vám zmení život!

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Jedna odpoveď pre Súťaž | Si výhercom extraktora živín Nutribullet od Delimano?

  1. Marta

    Mám nutribullet 900 od novembra 2015. Predtým som používala odšťavovač, ale s tymto výrobkom sa nedá porovnať. Som veľmi spokojná. Už teraz šetrím z dôchodku, aby som obom deťom kúpila nutribullet 900 ako vianočné darčeky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *