VideoRecept | Mango-banánové smoothie

VideoRecept | Mango-banánové smoothie

By 21. júna 2015

Smoothie je vitamínová bomba, ktorú si môžete pripraviť z ovocia alebo zeleniny. Ja som tento krát dala prednosť ovociu a pripravila som chutné smoothie, ktoré zasýti a tiež aj osvieži. Ako hlavnú surovinu som použila mango.

Na to aby ste však pripravili naozaj chutný nápoj, potrebujete nielen kvalitné suroviny ale aj kvalitné pomôcky. V tomto recepte používam mixér od spoločnosti Delimano - Utile Power Blender s výkonom 350 W, vďaka ktorému jednoducho a rýchlo zmení suroviny na hladký nápoj. Taktiež ho môžete použiť aj na sekanie orechov či mletie kávy.

S mixérom sa mi pracovalo dobre, nemal problém rozsekať rôzne druhy ovocia a nerobil mu problém ani ľad. Odnímateľná časť mixéra je veľkou výhodou pri jeho čistení. K mixéru si môžete dokúpiť široké príslušenstvo a tak zvýšiť jeho možnosti.

Odporúčam ho každému, kto si chce doma pripravovať zdravé pochúťky ako smoothie, prípadne ho využiť v kuchyni pri príprave rôznych ďalších jedál.

Mixér zakúpite tu: Delimano - Mixér Utile Power Blender

 

VideoRecept | Mango-banánové smoothie

Ingredients

Instructions

Celý postup si pozrite v našom videu.

  1. Mango a banán očistíme a nakrájame na kocky.
  2. Odšťavíme si jeden pomaranč a citrón.
  3. Do mixéra vložíme nakrájané mango, banán, prilejeme mandľové mlieko a nakoniec pomarančovú a citrónovú šťavu.
  4. Zapneme mixér a necháme ho pracovať približne 1,5 -  2 minúty aby nám vznikla hladká šťava.
  5. Šťavu nalejeme do pohárov a pochutnávame si 🙂
Print

K vareniu a pečeniu ma priviedli moje staré mamy, keď mi počas prázdnin strávených v ich prítomnosti dovolili asistovať v kuchyni a pod ich dohľadom som ako malé dieťa mohla skúšať upiecť jednoduché koláčiky či uvariť jednoduché jedlá. Vôňa kuchyne pri vypekaní či varení je mojim príjemným oddychom, ktorého výsledkom je (takmer) vždy niečo jedlé ;-) Ak máte chuť ma kontanktovať, spravte to adrese katka@najrecept.sk

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *