Súťaž | Vyhrajte extraktor živín od Delimano

Súťaž | Vyhrajte extraktor živín od Delimano

Súťaž | Vyhrajte extraktor živín od Delimano

 

V spolupráci s Delimano sme pripravili súťaž o extraktor živín Nutribullet 600 W v hodnote 119,90 €. Stačí správne odpovedať na jednoduchú otázku a budete zaradení do žrebovania o 1 kus tohto extraktora živín.
Objavte cestu k „superpotravinám“

V našom uponáhľanom svete si často nevieme nájsť dostatok času na zdravé jedlo – nestíhame pokrm ani poriadne požuť. Takže aj pokiaľ si potrpíme na zdravé stravovanie, náš tráviaci systém má veľký problém získať z jedla všetky vitamíny, minerály a živiny. Ako môžeme zaručiť, že naše telo dostane potrebnú výživu? Najspoľahlivejší spôsob je extrakcia živín. Ak ovocie, zeleninu, semiačka a orechy pred konzumáciou rozložíme do čo najstráviteľnejšej formy, náš tráviaci systém z nich dokáže jednoducho absorbovať to najlepšie, čo ponúkajú. A presne toto NutriBullet robí!

Upevnite si zdravie extrakciou živín mixérom Nutribullet

NutriBullet má silu uvoľniť skryté živiny vo vnútri jedla, ktoré jeme! Mnohé zo základných prvkov v našej strave nedokážeme získať prostredníctvom samotného odšťavovania, mixovania ani žuvania. Pre prístup k super živinám – fytonutrientom – nachádzajúcim sa vo vnútri semiačok, šupiek a stopiek konzumovaných potravín je potrebné suroviny úplne rozdrviť. Tak z nich získame podstatne viac živín, ako keby sme jedli to isté jedlo nespracované.

Revolučný extraktor živín so špeciálnou konštrukciou, jedinečnou extrakčnou čepeľou a silným výkonom Vám zmení život!

Jednoduché použitie, jednoduché umývanie, vždy poruke. Vyťažte z potravín maximum vitamínov a minerálov, ktoré sa ukrývajú v semiačkach, zrniečkach, šupkách ovocia a zeleniny. Nemixujte, extrahujte!

Revolučný extraktor živín  získajte všetky nutričné hodnoty!
 • extrahuje ťažko dostupné živiny ukryté v semienkach, šupkách a stopkách ovocia a zeleniny
 • maximalizuje schopnosť tela absorbovať vitamíny a minerály z jedla
 • extra silný: 20 000~23 000 ot./min.
 • výnimočne pohodlný a skladný
 • bohaté príslušenstvo


 

Súťaž

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte extraktor živín značky Delimano. Súťaž trvá do 5. júla 2015 a výhercu vyžrebujeme do 10.júla 2015. Cenu do súťaže venuje značka Delimano (Studio Moderna s.r.o).

 

Podmienky súťaže:

 • Organizátor súťaže je web NajRecept.sk v spolupráci so spoločnosťou Studio Moderna s.r.o
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne vyplniť pripojený formulár a vyplniť kontaktné údaje.
 • Súťaž začína 24. júna 2015 a končí 05.júla 2015.  Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Hlavnou cenou je extraktor živín Nutribullet 600 W v popise súťaže. Výherca budú vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke NajRecept.sk a budeme ho kontaktovať emailom.
 • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu NajRecept.sk.
 • Vyplnením údajov dávate súhlas, že údaje poskytnuté pre zapojenie sa do súťaže (e-mailová adresa a nickname) môžu byť poskytnuté spoluorganizátorovi súťaže (spoločnosť Studio Moderna s.r.o) na marketingové účely.

 

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

11 odpovedí na Súťaž | Vyhrajte extraktor živín od Delimano

 1. Zdenka Mamirová

  súprava je 12dielna

 2. Mária Bajcarová

  Veľmi by som ho potrebovala,keby som ho vyhrala ,bolo by to užasne.

 3. Daniela Durcova

  Zisiel by sa mi. lebo smoothie mam velmi rada.

 4. Katka

  Teraz, keď u našej maličkej začíname s príkrmami, by to bol úžasný pomocník 🙂

 5. Eva

  Moc by se mi to hodilo při zdravotních problémech

 6. lubka

  To je super sutaz, uz len vyhrat 🙂 Zisiel by sa na smoothie

 7. Peci

  Rada by som ho vyhrala,potešil by 😀

 8. Oľga Čuchorová

  Dcéra ho už má, je to vynikajúca vec!

 9. Ludmila Purdesova

  hodil by sa, uz dlhsie po nom tuzim

 10. ALENA

  hodil by sa mi

 11. Ľudmila

  Rozhodla som sa že schudnem, ale bez nutribulletu od Delimana to asi nepôjde. Ale nechcem to vzdať aj keď ho nevyhram.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *