Súťaž | Vyhrajte šikovnú knihu Pomôžem ti piecť

vyhrajte knihu pomozem ti piect

Súťaž | Šikovná kniha Pomôžem ti piecť

Pečenie je celoročná záležitosť každej gazdinky. Svoje skvelé a overené koláče má každá avšak niekedy potrebujeme inšpiráciu aby sme sladké výtvory obohatili o niečo nové.

Kniha Pomôžem ti piecť od Marie Stuberovej je spoľahlivým sprievodcom, ktorý vás prevedie radami a receptami, s ktorými sa vám zaručene všetko podarí – a bude skvelo chutiť. Kniha obsahuje  približne 400 receptov patriacich ku skutočnej klasike na národné a medzinárodné špeciality. Všetky postupy sú precízne vyberané a veľakrát vyskúšané.

Široký výber sladkých aj pikantných pochúťok: múčnikov, koláčov, tort, vianočného a čajového pečiva, chlebov, žemlí a pikantného pečiva . Všetky recepty s podrobným návodom, ako napredovať krok za krokom, doplnené fotografiami dôležitých fáz pracovného postupu. Bonusom knihy sú tiež recepty pre celiatikov, na ktoré vás upozorní symbol.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Do súťaže o túto šikovnú knihu sa môže zapojiť naozaj každý, pričom je to veľmi jednoduché. Stačí nám do formuláru napísať odpoveď na otázku: Aký je váš obľúbený koláč z našej stránky? Súťaž trvá presne 2 týždne od 1. marca do 15. marca 2015.

Za cenu do súťaže ďakujeme vydavateľstvu Ikar.

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *