16 úžasných nápadov ako naaranžovať jedlo na tanieri

16 úžasných nápadov aranžovať jedlo na tanieri

Každý, kto sa niekedy pokúsil kŕmiť dieťa vie, že je veľmi dôležité, aby jedlo vyzeralo na tanieri krásne a zábavne – hlavne ak ide o brokolicu alebo kašu a podobne. Je to preto, lebo vzhľad jedla tvorí veľkú časť celkového potešenia z jedla, ktoré deti naozaj potrebujú. Nemusíte byť umelec, aby ste dokázali na tanieri vykúzliť chutný obrázok. No ak chcete , aby sa vaše rezance podobali na Chewbacca so Starwars alebo Angry birds, je potrebné mať trošku odvahy. Tá rozhodne nechýba Hong Yi-mu.  Diela tohto umelca sa Vám budú určite páčiť. Tento mladý jamajský umelec urobil úžasný 31 dňový projekt, počas ktorého každý deň vytvoril jeden krásny kus umenia pomocou potravín.

Aranžérom sa môžete stať aj hneď. Ak neviete kde začať, ste na správnej adrese. Inšpirujte sa nasledujúcimi príkladmi umenia s potravinami.

umelec 1

 

umelec 2

 

umelec 3

 

umelec 4

 

umelec 5

 

umelec 6

 

umelec 7

 

umelec 8

 

umelec 9

 

umelec 10

 

umelec 11

 

umelec 12

 

umelec 13

 

umelec 14

 

umelec 15

 

umelec 16

 

umelec 17

Nikdy ma nebavilo varenie a pečenie tak ako teraz. Dospievaním sa človek mení a nachádza nové hodnoty. Mám rada ten pocit, keď sa mi podarí pre svojich blízkych prichystať maškrtu, ktorej sa nevedia dojesť. A keďže viem, že záľubu v pečení a varení nemám iba ja, rada sa s vami podelím o moje experimenty.

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 4,33 z 5)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *