Jahodová polievka

Jahodová návnada

By 28. októbra 2013

Jahôdková polievka (nielen) na horúcu sobotu :))

Ingredients

Instructions

  1. 1 a 1/2 šálky jahôd rozmixujeme s citrónovou šťavou a pár lístkami mäty.

  2. 1/2 šálky jahôd nakrájame na malé kúsky.

  3. Medzi tým si namočíme kokos a osladíme ho agáve sirupom (alebo sladíme už pri mixovaní jahody, tým že prihodíme pár lístkov mäty).

  4. Do rozmixovanej zmesi pridáme kúsky jahôd a na koniec pridáme kokos ( keďže to nieje práve najlepšia kombinácia -ovocie, tuky- alebo keď máte chuť na krémovejšiu variantu primiešajte do polievky sójový jogurt)

Hotovo, jednoduché, osviežujúce 🙂

Print

Volám sa Natália, väčšina ľudí ma pozná pod menom Natt.

Zatiaľ ešte stále študujem. Som študent umeleckej školy a však vo voľnom čase sa venujem zdraviu, zdravej strave, alternatívnej medicíne a enviromentalistike. Som dievča s hlavou v oblakoch ktoré rado sníva. Snívam o tom ako sa celý svet raz spojí a budeme tvoriť jeden celok nádherných dokonalých stvorení ktoré sa vzájomne akceptujú a pomáhajú si. Ved predsa len, každý z nás je dokonalý, len každý z nás je niekde inde.

Dúfam že po vzhliadnutí tohto blogu sa budete cítiť odhodlaný žiť krajšie. Pretože krásne veci sa začnú diať vo vašom živote vtedy, keď odstúpite od všetkých negatívnych vecí. Tak kašlite na stres a spravte si minútku pre seba. Som tu pre vás. S nekonečnou láskou Natt.


Môj blog: www.humanbrute.blogspot.sk

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *