Až k vám domov! Poctivé a čerstvé potraviny priamo od farmárov

Zdieľajte recept

Až k vám domov! Poctivé a čerstvé potraviny priamo od farmárov

 

Nájsť dnes naozaj čerstvé a poctivé potraviny je niekedy ako hľadať ihlu v kope sena! Kto by sa s tým nestretol všakže? Zelenia ktorá nielen že ani nevonia, tak ani nechutí, ovocie, ktoré je veľa krát nedozreté a mäsové výrobky, v ktorých reálne zloženie radšej ani nechceme vedieť. A pre mnohých z nás tú víkendové trhy vzdialené alebo ich práve v menšom meste nik neorganizuje. A to je veru na škodu.

Ak nemáme vlastnú záhradku či aspoň niekoho známeho kto doma pestuje domácu zeleninu či ovocie máme smolu a musíme sa spoľahnúť na to čo nám ponúkne supermarket.

A čo tak si tieto produkty (a kopec ďalšieho!) objednať priamo z internetu a nechať ešte priniesť priamo domov? Našťastie pre nás všetkých vznikol a funguje projekt Lokapetit.

 

Objednať si môžete čokoľvek – v ponuke je naozaj chutná zelenina, poctivé mäso od kuraciny až po hovädzinu. Nájdete tu tiež aj sladké dobroty, raw torty, džemy a kopec ďalšieho.

Skvelou variantou je aj debnička, ktorej obsah presne uvidíte na webe a presne taký vám aj príde.

Donáška a výrobky, ktoré sme si objednali boli skvelé! Tak ak máte práve chuť na niečo poctivé, klikajte a vyskúšajte.

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>