Zdravé ovsené raňajky

Zdieľajte recept

Zdravé ovsené raňajky

By 2. január 2015

Porozhliadnite sa okolo seba. V ovocnej mise, ktorá ešte stále stráži slávnostne prestretý stôl spolu s medom, cesnakom a oplátkami (ak nejaké ostali) určite nájdete sušené slivky, figy, datle, banán. Skúste si pripraviť takéto bleskové raňajky, ktoré vás na dlhšie zasýtia a dodajú vám povzbudivú energiu do nového dňa. Zároveň nezaťažia, skôr odľahčia váš tráviaci systém - vďaka vysokému obsahu vlákniny a ďalších látok.

Ingrediencie

Postup prípravy

  1. Vločky zaparíme vriacou vodou.
  2. Pridáme ostatné ingrediencie, okrem banánu, umyté vo vlažnej vode a posekané nadrobno a premiešame na kašu, ktorú ihneď podávame.

Dobrú chuť!

Raňajky zo sviatočného stola 1

Raňajky zo sviatočného stola

Blog Na háji je miestom, kde zdieľam svoje nadšenie pre dobré jedlo, fotografiu, nevšednosť všedných okamihov. Dobré jedlo, to sú pre nás dary zeme, plody dopestované v záhradke, na poli, na strome, na farme. Tu niekde za rohom. S láskou a úctou k prírode a jej zákonitostiam. Rada trávim voľný čas fotografovaním, blogovaním, pinterestovaním, starostlivosťou o vlastnú záhradku, hostením našich početných návštev.

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenie)
Loading...

Jedna odpoveď pre Zdravé ovsené raňajky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>