Videonávod | Karamelové dekorácie

Zdieľajte recept

Karamelové dekorácie

Ozdobiť dezerty môžete naozaj rôzne, čokoládou, drobnými ozdôbkami či ovocím. No my poznáme ďalšiu možnosť, a tou je karamel. Roztopený cukor, ktorý má krásnu zlatú farbu a dokáže dodať dezertu tú správnu iskru.

Myslíte si, že je to ťažké? Opak je pravdou. Nemusíte sa vrhať hneď do točitých tvarov či iných náročných kreácii. Pozrite si nasledujúce obrázky a zistíte, že aj nedbalé kreácie vyzerajú očarujúco :)

 

 

karamelove dekoracie

karamelove dekoracie1

karamelove dekoracie3

karamelove dekoracie5

karamelove dekoracie6

karamelove dekoracie8

karamelove dekoracie2

karamelove dekoracie4

karamelove dekoracie7

Tak čo poviete? Vyskúšate to? Ak stále váhate, pozrite si nasledujúce video, v ktorom uvidíte, že to nie je tak náročné ako sa zdá :)

[Zdroj: google]

Nikdy ma nebavilo varenie a pečenie tak ako teraz. Dospievaním sa človek mení a nachádza nové hodnoty. Mám rada ten pocit, keď sa mi podarí pre svojich blízkych prichystať maškrtu, ktorej sa nevedia dojesť. A keďže viem, že záľubu v pečení a varení nemám iba ja, rada sa s vami podelím o moje experimenty.

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (3 hlasov, priemerne: 4,67 z 5)
Loading...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>